tel. 720-772-864

Jak wybrać najlepsze legowisko dla yorka?Yorkshire terrier to jedna z najpopularniejszych, miniaturowych ras psów. Pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie została wyhodowana w połowie XIX wieku. Yorki to aktywne i radosne psy, które lubią dzieci i przywiązują się do właściciela, zachowując jednocześnie nieufność wobec obcych. Najbardziej charakterystyczną cechą Yorka jest posiadanie włosia zamiast sierści. Włos Yorka jest długi, jedwabisty i kręcony, dlatego wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Sprawdźmy, czy równie specjalistycznej wiedzy wymaga wybór legowiska dla Yorka?

Czytaj dalejCzy duże legowisko będzie odpowiednie dla małych psów?Dobranie odpowiedniego rozmiaru legowiska dla psa to nie lada wyzwanie, które spędza sen z powiek właścicielom czworonogów. Z jednej strony, pies na posłaniu musi czuć się komfortowo i mieć możliwość swobodnego wyprostowania wszystkich łap. Z drugiej, legowisko powinno być przytulne i musi zapewniać psu poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Oczywiste jest, że dla dużego psa nie kupimy małego posłania. Co jednak w odwrotnej sytuacji? Czy warto kupować dla szczeniaka duże legowisko na zapas?

Czytaj dalejWybierz legowisko dla psa, które będzie ozdobą domu!Legowiska dla psów to posłania dla naszych czworonogów, które przyjmują funkcję prywatnego królestwa i oazy odpoczynku. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, dlatego proces wyboru idealnego posłania nie należy do najłatwiejszych. Właściciele czworonogów często borykają się z problemem odpowiedniego doboru legowiska pod względem walorów estetycznych i dopasowania do wystroju mieszkania. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą producenci ekskluzywnych legowisk dla psów.

Czytaj dalejRodzaje legowisk dla psówKomfort snu czworonoga ma niebagatelny wpływ na jego zdrowie i samopoczucie. Funkcjonalne legowisko jest w związku z tym podstawowym elementem psiej wyprawki, który ma nie tylko cieszyć oko właściciela, ale przede wszystkim odpowiadać na potrzeby pupila. Nie jest tajemnicą, że najważniejszym kryterium wyboru jest rozmiar posłania, dopasowany do gabarytów psa. Pojawia się jednak pytanie, na jaki model legowiska się zdecydować? Jaki rodzaj posłania będzie najbardziej odpowiedni?

Czytaj dalejCzy warto kupić legowisko dla psa do ogrodu?Posiadanie własnego ogrodu jest nie tylko bardzo częstym marzeniem wielu ludzi, ale także ich psów. Pies zazwyczaj uwielbia przebywanie na świeżym powietrzu. Ogród oczywiście nie zastąpi mu długich spacerów, w trakcie których może sprawdzić co dzieje się w  okolicy, oraz czy ostatnio były tam obecne jakieś nowe psy, ale z pewnością uatrakcyjni mu życie na co dzień. Żeby jednak nasz psiak mógł w pełni korzystać z dobrodziejstw takiego terenu zielonego, należy go najpierw dla psa odpowiednio przygotować. W naszym dzisiejszym wpisie na blogu wskażemy Wam nieco pomysłów na to, co zrobić, żeby nasz ogród stał się dla naszego psa jeszcze bardziej atrakcyjny i w pełni bezpieczny. Żeby pies mógł w nim się bezpiecznie bawić, ale także, żeby mógł w nim wypoczywać. W tym ostatnim celu będzie oczywiście potrzebował wygodnego i umieszczonego w odpowiednim miejscu legowiska.

Czytaj dalejJak wybrać miski dla psaMiska, a w zasadzie miski psa, to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego czworonożnego przyjaciela. Każdy pies powinien posiadać co najmniej 2 miski: jedną, stale dostępną miskę na wodę, i drugą miskę, w której dostaje jedzenie. Niektórzy właściciele psów kupują także trzecią miskę, która jest przeznaczona na długie spacery, po to, aby po drodze dać psu się napić wody. W sklepach z artykułami dla zwierząt zazwyczaj jest do wyboru co najmniej kilka rodzajów misek dla psów. W naszym dzisiejszym wpisie na blogu opiszemy, czym się kierować wybierając miski dla swojego psa oraz przedstawimy zalety i wady kilku ich podstawowych rodzajów.

Czytaj dalej


Go to Top