Poduchy i materace dla psów

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy i poduch dla psów, które staną się dla nich idealnym miejscem do spania. Produkty Bakado są cenione przez właścicieli oraz przez same psy i koty. Ty będziesz się cieszyć ich pięknym wyglądem, który z pewnością stanie się ozdobą Twojego salonu lub sypialni, natomiast Twój pies doceni oferowane przez nas poduchy za ich wygodę. Każdy model prezentowanych poduszek dla psów jest dostępny w trzech rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać taki, który będzie najbardziej odpowiedni dla Twojego psa.

Czytaj więcej

Zasada doboru poduchy do spania do rozmiaru psa

Przy zakupie materaca do spania dla swojego psa trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim jego rozmiar. Przy czym warto wiedzieć, że złe legowisko dla psa jest zarówno wtedy, kiedy jest dla niego za małe, jak i wtedy, kiedy jest dla niego za duże. To się tyczy przede wszystkim legowisk w formie poduch dla psa (w przypadku za dużych kanap legowisk dla psów, i tak będzie on miał możliwość wygodnego się ułożenia). Za duża poduszka do leżenia dla psa nie będzie dla niego przytulna, a przy tym będzie nam zabierała zbyt dużo miejsca w pokoju. Z kolei materac, który jest zbyt mały sprawi, że Twój pies nie będzie się mógł na nim wygodnie ułożyć.

Pamiętajmy że pies na materacu musi mieć zarówno możliwość zwinięcia się w kłębek, jak i możliwość swobodnego i wygodnego rozprostowania kości. Zasada jest prosta: przed dokonaniem zakupu musisz zmierzyć swojego psa i dodać do wyniku około 15-20 cm zapasu i wybrać takie legowisko, które będzie miało właściwą szerokość.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

leżanka-moro-dla-psa-łóżkolegowisko moro front

Legowisko dla psa lub kota Moro

159.90219.90

Jesteś zdecydowany i pełen determinacji w dążeniu do celu, a Twój pupil (mały czy duży)ma duszę wojownika?

MORO będzie do was pasować. Bo dla każdego żołnierza jest czas na odpoczynek. OCZYWIŚCIE TAKTYCZNY;)

leżanka-pies

Legowisko dla psa lub kota Flaming

159.90219.90

Masz fantazję i cenisz indywidualność. Nic tak nie odda Twojej duszy jak Królowa Flamingów, dostojna fanka arbuzów;)

Poprawia nastrój i udowadnia że jeszcze masz dużo do zobaczenia.

legowisko kiwi frontlegowisko kiwi S M rozmiary

Legowisko dla psa lub kota Kiwi

160.00190.00

Limitowana seria kiwi: orzeźwia i porusza wyobraźnię poszukiwaczy złota.

Kiwi to wakacje, świeżość, relaks. Dedykowane dla tych co mają słońce i Latino w sercu.