Poduchy i materace dla psów

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy i poduch dla psów, które staną się dla nich idealnym miejscem do spania. Produkty Bakado są cenione przez właścicieli oraz przez same psy i koty. Ty będziesz się cieszyć ich pięknym wyglądem, który z pewnością stanie się ozdobą Twojego salonu lub sypialni, natomiast Twój pies doceni oferowane przez nas poduchy za ich wygodę. Każdy model prezentowanych poduszek dla psów jest dostępny w trzech rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać taki, który będzie najbardziej odpowiedni dla Twojego psa.

Czytaj więcej

Zasada doboru poduchy do spania do rozmiaru psa

Przy zakupie materaca do spania dla swojego psa trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim jego rozmiar. Przy czym warto wiedzieć, że złe legowisko dla psa jest zarówno wtedy, kiedy jest dla niego za małe, jak i wtedy, kiedy jest dla niego za duże. To się tyczy przede wszystkim legowisk w formie poduch dla psa (w przypadku za dużych kanap legowisk dla psów, i tak będzie on miał możliwość wygodnego się ułożenia). Za duża poduszka do leżenia dla psa nie będzie dla niego przytulna, a przy tym będzie nam zabierała zbyt dużo miejsca w pokoju. Z kolei materac, który jest zbyt mały sprawi, że Twój pies nie będzie się mógł na nim wygodnie ułożyć.

Pamiętajmy że pies na materacu musi mieć zarówno możliwość zwinięcia się w kłębek, jak i możliwość swobodnego i wygodnego rozprostowania kości. Zasada jest prosta: przed dokonaniem zakupu musisz zmierzyć swojego psa i dodać do wyniku około 15-20 cm zapasu i wybrać takie legowisko, które będzie miało właściwą szerokość.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Promocja!
legowisko kiwi frontlegowisko kiwi S M rozmiary

Legowisko dla psa lub kota Kiwi

79.90114.00

Limitowana seria kiwi: orzeźwia i porusza wyobraźnię poszukiwaczy złota.

Kiwi to wakacje, świeżość, relaks. Dedykowane dla tych co mają słońce i Latino w sercu.

Promocja!
leżanka-pies

Duże legowisko dla psa lub kota Flaming

79.90219.90

Duże legowisko dla psa lub kota Flaming to bardzo funkcjonalne i estetyczne posłanie, dostępne w 3 różnych rozmiarach. Łatwo wybierzesz taki, który odpowiada wielkości Twojego pupila. Na naszym dużym legowisku pieskowi będzie wygodnie w każdej sytuacji. Doceni je zwłaszcza, gdy będzie potrzebować odpowiedniego miejsca na sen czy wypoczynek po wyczerpującym spacerze. Duże legowisko dla psa lub kota Flaming spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Czytaj więcej

Masz fantazję i cenisz indywidualność. Nic tak nie odda Twojej duszy jak Królowa Flamingów, dostojna fanka arbuzów 😉

Poprawia nastrój i udowadnia, że jeszcze masz dużo do zobaczenia.

Zachęcamy też do zapoznania się z naszymi propozycjami legowisk dla dużych psów.

Promocja!
leżanka-moro-dla-psa-łóżkolegowisko moro front

Legowisko dla psa lub kota Moro

79.90219.90

Jesteś zdecydowany i pełen determinacji w dążeniu do celu, a Twój pupil (mały czy duży)ma duszę wojownika?

MORO będzie do was pasować. Bo dla każdego żołnierza jest czas na odpoczynek. OCZYWIŚCIE TAKTYCZNY;)