Tabliczki ostrzegawcze przed zwierzętami

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tabliczek ostrzegawczych przed zwierzętami. Takie akcesoria są bardzo popularne przede wszystkim wśród właścicieli domków z ogródkiem, którzy zawieszają je na furtce lub bramie ostrzegając, że po terenie posesji swobodnie biega pies. Tabliczka ostrzegawcza z naszej oferty może również stać ciekawą ozdobą wnętrza pokoju.

Czytaj więcej

Tabliczka Uwaga Pies!

Zawieszanie na bramie wjazdowej tabliczki ostrzegawczej przed zwierzętami będącymi na posesji nie jest jedynie dobrym zwyczajem, ale również wymogiem prawnym. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych z dnia 21 VIII 1997 r. każdy właściciel prywatnej posesji, po której biega pies, musi zawiesić przed wejściem widoczną informację z napisem Uwaga Pies! lub z jego wizerunkiem – dokładny wygląd tabliczki nie jest narzucony, ale musi być ona widoczna i dawać jasny komunikat o obecności zwierzęcia. Dodatkowo, jeżeli dany pies należy do rasy psów uznawanych za agresywne, na tabliczce ostrzegawczej powinien znaleźć się czytelny napis: Uwaga zły pies!

Jakie tabliczki ostrzegawcze oferujemy?

W sklepie Bakado możesz kupić tabliczki ostrzegawcze z unikatowym designem, który został stworzony przez naszych projektantów. Wszystkie tabliczki są wykonane ze spienionego tworzywa PCV, dzięki czemu są odporne na działanie promieni słońca oraz zmiennych warunków atmosferycznych. Oferujemy tabliczki ostrzegawcze w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach, z napisami wykonanymi w języku polskim lub angielskim. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów. W naszym sklepie, poza tabliczkami ostrzegawczymi przed zwierzętami, znajdą Państwo również inne artykuły dla swojego pupila, w tym wygodne legowiska dla psów. Zachęcamy do robienia zakupów.

Zapraszamy do zakupów!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

tabliczka Uwaga mieszka z nami pies fronttabliczka Uwaga mieszka z nami pies zbliżenieBrak w magazynie

Tabliczka Uwaga mieszka z nami pies

19.99

Jest to niezwykle elegancka tabliczka ostrzegawcza.

Jej biały kolor podkreśli estetykę każdego wejścia a bardzo czytelny napis z przepiękną czcionką dodaje jej niesamowitej elegancji.

uwaga pies z łapąuwaga pies z łapą tabliczka

Tabliczka Uwaga pies z łapą

19.99

Nowoczesna i bardzo czytelna tabliczka ostrzegawcza.

Proste kształty idealnie pasują do nowoczesnej zabudowy.

Butelkowa zieleń połączona z szarością wygląda po prostu bajecznie.

tabliczka czarna uwaga piesczarna tabliczka informacyjna uwaga piesBrak w magazynie

Tabliczka Uwaga pies czarna

19.99

Bardzo elegancka tabliczka informacyjna.

Zainspirowana gotyckim budownictwem, wspaniale prezentuje się na ciemnym ogrodzeniu oraz na tle cegły.